Zaalwacht/Scheidsrechters

Zaalwacht/Scheidsrechters

Hierbij de lijst voor de scheidsrechters die in verschillende teams weer actief zullen zijn om de wedstrijden
weer in goede banen te leiden voor de eerste helft seizoen 21/22

Het eerste team dat moet spelen hangt de netten ed op(M.U.V Meisjes B, dan geldt het eerst volgende
senioren team, zie opmerking), het laatst spelende team ruimt de zaal weer op.

Een scheidsrechtercontact is er op dit moment nog niet, probeer bij problemen zo veel mogelijk onderling
op te lossen. Lukt het echt niet meld het dan zsm bij het bestuur.

 

Datum              Tijd         Team thuis                               Scheidsrechter            Opmerking
17-09-2021     19:30      NOK/WalingaTrikes DS 1       Heren 1
17-09-2021     20:45      N.O.K. HS 1                              Marco Stegenga

24-09-2021     19:00      BEO/NOK MB 1                       Dames 2
24-09-2021     20:15      N.O.K. DS 2                              Heren 1                        18:45 Opbouwen
24-09-2021     21:30      N.O.K. HS 1                              Okje Stegenga

01-10-2021     19:00      BEO/NOK MB 1                       Dames 3
01-10-2021     20:15      N.O.K. DS 3                              Heren 2                        18:45 Opbouwen
01-10-2021     21:30      N.O.K. HS 2                              Dames 3

08-10-2021     19:00     N.O.K. MA 1                             Dames 2
08-10-2021     20:15     N.O.K. DS 2                               Heren 1
08-10-2021    21:30      N.O.K. HS 1                              Okje Stegenga

15-10-2021    19:00     N.O.K. DS 3                               Heren 2
15-10-2021    20:15     NOK/WalingaTrikes DS 1        Dames 3
15-10-2021    21:30     N.O.K. HS 2                               Dames 1

22-10-2021    19:45     N.O.K. MA 1                             Dames 1

29-10-2021    19:00     N.O.K. MA 1                             Dames 2
29-10-2021    20:15     N.O.K. DS 2                              Heren 1
29-10-2021    21:30     N.O.K. HS 1                              Jappie Stegenga

05-11-2021   19:00     N.O.K. MA 1                             Dames 2
05-11-2021   20:15     N.O.K. DS 2                              Heren 2
05-11-2021   21:30     N.O.K. HS 2                              Corrie Schotanus

12-11-2021   19:00    N.O.K. DS 3                               Dames 1
12-11-2021   20:15    NOK/WalingaTrikes DS 1        Heren 1
12-11-2021   21:30    N.O.K. HS 1                              Okje Stegenga                  Net kan blijven hangen

13-11-2021   17:00   BEO/NOK MB 1                        Dames 3                           Dames 3 opbouwen+opruimen

19-11-2021   19:00   N.O.K. MA 1                             Dames 2
19-11-2021   20:15   N.O.K. DS 2                              Corrie Schotanus

26-11-2021   19:30   N.O.K. DS 3                              Heren 1
26-11-2021   20:45   N.O.K. HS 1                              Okje Stegenga

03-12-2021   19:00   BEO/NOK MB 1                       Heren 2
03-12-2021   20:15   N.O.K. HS 2                              Okje Stegenga                  18:45 Opbouwen

10-12-2021   19:00  BEO/NOK MB 1                       Corrie Schotanus
10-12-2021   20:15  N.O.K. DS 2                              Heren 2                              18:45 Opbouwen
10-12-2021   21.30  N.O.K. H2                                 Dames 2

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!