Zaalwacht/Scheidsrechters

Zaalwacht/Scheidsrechters

Hierbij de lijst voor de scheidsrechters voor de eerste helft van komende seizoen.

Het eerste team dat moet spelenbouwt het veld op(Team dat Fluit helpt meisjes B met opbouwen), het laatst spelende team ruimt de zaal weer op.

Om uitloop van wedstrijden te voorkomen is het van belang dat de eerste wedstrijd begint op de aangegeven tijd.

Een scheidsrechtercontact is er op dit moment nog niet, probeer bij problemen zo veel mogelijk onderling op te lossen. Lukt het echt niet meld het dan zsm bij het bestuur.

Datum                  Tijd        Team thuis                           Scheidsrechter 

16-09-2022         19:00      BEO/NOK MB 1                   Dames 1

16-09-2022         21:00      NOK/WalingaTrikes DS 1   Heren 1

ZA 17-9-2022     19:00      N.O.K. MA 1                        Dames 3

23-09-2022         21:00      N.O.K. DS 2                         Dames 3

30-09-2022         19:00      N.O.K. DS 3                         Dames 2

ZA 1-10-2022     19:00      N.O.K. HS 1                         Corrie Schotanus

07-10-2022         19:00      N.O.K. DS 3                         Dames 1

07-10-2022         21:00      NOK/WalingaTrikes DS 1  Okje Stegenga

14-10-2022         19:00      N.O.K. DS 2                         Heren 1

14-10-2022         21:00      N.O.K. HS 1                         Okje Stegenga

21-10-2022         19:00      BEO/NOK MB 1                   Meisjes A

21-10-2022         21:00      N.O.K. MA 1                        Dames 2

28-10-2022         21:00      N.O.K. HS 1                        Jappie Stegenga

04-11-2022         19:00      N.O.K. DS 3                         Dames 2

04-11-2022         21:00      N.O.K. DS 2                         Dames 3

ZA 5-11-2022     19:00      BEO/NOK MB 1                   Meisjes A

11-11-2022         19:00      N.O.K. DS 3                         Heren 1

11-11-2022         21:00      N.O.K. HS 1                        Corrie Schotanus

ZA 12-11-2022   17:00      N.O.K. DS 2                         Dames 1

ZA 12-11-2022   19:00      NOK/WalingaTrikes DS 1   Heren 1

18-11-2022         19:00      BEO/NOK MB 1                   Meisjes A

18-11-2022         21:00      N.O.K. MA 1                        Dames 3

25-11-2022         19:00      N.O.K. DS 2                         Heren 1

25-11-2022         21:00      N.O.K. HS 1                        Jappie Stegenga

02-12-2022         19:00      BEO/NOK MB 1                  Meisjes A

02-12-2022         21:00      N.O.K. MA 1                       Dames 2

09-12-2022         19:00      N.O.K. MA 1                       Dames 1

09-12-2022         21:00      NOK/WalingaTrikes DS 1  Okje Stegenga

16-12-2022         19:00       N.O.K. DS 3                        Heren 1

16-12-2022         21:00       N.O.K. HS 1                       Jappie Stegenga

23-12-2022         19.00       N.O.K. DS 3                        Dames 2

23-12-2022         21.00       N.O.K. DS 2                        Dames 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!