Hall of fame

Hall of fame

vv NOK kent vele kampioensteams. Via deze weg eren wij de teams, op deze pagina staan alle kampioensteams vermeld, mits er een foto beschikbaar is. Indien de namen bekend zijn, staan ze onder de foto vermeld.

Als er een foto moet worden toegevoegd graag contact opnemen met iemand van de websitecommissie.

'We are the champions.... over the years'


Kampioensteam NOK E1 seizoen 1980/1981

Achterste rij: Jappie Stegenga (leider), Siebren Houtman, Henk Bolding, Piet Stegenga, Feike van der Zee, Henk Wieger Ruiter, Tjalling de Vries en Jan Kuiper.

Voor: Harm Peter de Jong, Rommert Hoogland, Durk Jan de Vries, Emile de Kleine, Lieuwe Stegenga en Koos Stoker.

Kampioensteam NOK 2 seizoen onbekend



Kampioensteam NOK F2 najaarsreeks seizoen 1988/1989

Achterste rij: Jan Rienstra, Eelke Bruinsma, Peter Stienstra, Dirk-Jan Rienstra, Willem-Wopke Luinenburg en Wesley Feenstra.

Voor: Walter Smink, Simon Smink, Hendrik Ottema, Johannes Beuckens, Jurjen de Kleine en Wiebe Schotanus.

Kampioensteam NOK F2 seizoen 1988/1989

Achterste rij: Riny Kramer (leider), Wesley Feenstra, Jurjen de Kleine, Eelke Bruinsma, Walter Smink, Wiebe Schotanus, Peter Stienstra en Bennie Rienstra (Leider).

Voor: Dirk-Jan Rienstra, Hendrik Ottema, Jan Rienstra, Willem-Wopke Luinenburg en Simon Smink.

Kampioensteam NOK F1 seizoen 1989/1990


Achterste rij: Willem Smink (Leider), Wouter Feenstra, Johannes Beuckens, Lyckle Stegenga, .......?, Jan Hoekstra, Tinus Muizelaar, Klaas Schotanus en Bennie Rienstra (Leider).

Voor: Eelke Bruinsma, Johan Smink, Adriaan Ploum en Remco de Jong.

Kampioensteam NOK D1 seizoen begin jaren '90

Achterste rij: Fedde Bruinsma, Hendrik Ottema, Willem Walstra, Janstoffel Visser, Titte-Kerst Beuckens, Dirk-Jan Rienstra en Peter Stienstra. 

Gehurkt: Rokus-Jan Schelling, Jacob Brandenburg, Geert Muizelaar, Tarkan Bos en Wiebe Schotanus. 

Liggend: Simon Smink en Jan Rienstra. 

Kampioensteam NOK, team en seizoen niet bekend



Kampioensteam NOK, team en seizoen niet bekend



Kampioensteam NOK, team en seizoen niet bekend



Kampioensteam NOK E1 Seizoen 1995/1996

Achterste Rij: Maurits Bruinsma, Albert Altenburg, Ane-Thijs Zwerver, Gerrit Hoekstra en Piet Rienstra.

Voor: Wiepie Hoekstra (Leider), Freerk Gijzen, Walte Veldman, Bauke Rienstra, Marten Haga en Edze Westra (Leider).

Kampioensteam NOK, team en seizoen niet bekend



Kampioensteam NOK D1 Najaarsreeks 1997/1998

Achterste Rij: Jappie Stegenga (trainer), Maurits Bruinsma, Jelmer Stegenga, Robert Jan Paize,  Albert Altenburg, Ane-Thijs Zwerver, Gerrit Hoekstra en Marten Hospes

Voor: Gosse van der Veen, Bauke Rienstra, Walte Veldman, Piet Rienstra en Marten Haga (leider)

Kampioensteam NOK F1 voorjaarsreeks seizoen 1997/1998

Staand: Erik Landsheer, André Gijzen, Sietse-Jan Veldman, Siegfried Postma en  Bennie Rienstra (Leider).

Gehurkt: Marieke Gijzen (Leidster), Peter ...?, Henk Akkerman, Marcel Agricola, Romke Zwerver, Frans-Wieger Pietersma, Johannes Draaijer en Johannes Rienstra.

Kampioensteam NOK E3 voorjaarsreeks seizoen 1998/1999



Kampioensteam NOK E1 najaarsreeks 2000/2001



Kampioensteam NOK E4 voorjaarsreeks seizoen 2000/2001

Achterste rij: Bennie Rienstra (trainer/leider), Durk Zijlstra, Johan Gijzen, Harmen Twijnstra en Jelle Tuinstra (leider)

Voor: Erik de Groot, Freerk Twijnstra, Freerk-Siemen Hospes, Peter Witteveen en Daan v/d Brule.

Kampioensteam NOK B1 2e klasse najaarsreeks seizoen 2001/2002

Achterste rij: Jappie Stegenga (leider), Robert-Jan Paize, Hessel Veldman, Klaas Witteveen, Ane-Thijs Zwerver, David van Orsouw, Hille Pot, Remko de Jong, Jelmer Stegenga en Jan-Peter Rienstra (leider). 

Voor: Piet Rienstra, Sietse Gerritsma, Bauke Rienstra, Pieter Kramer, Walte Veldman en Rene Veldman. 

Kampioensteam NOK E1 najaarsreeks seizoen 2001/2002

Achterste rij: Peter Witteveen, Daan v/d Brule, Martine Stegenga, Wouter Postma en Simon Smink (coach).

Voor: Dennis Bovee, Freerk-Siemen Hospes, Johannes Rienstra en Rinke Hoekstra.

Kampioensteam NOK E2 najaarsreeks seizoen 2001/2002

Achterste rij: Sponsor echtpaar Bokma, Robert-Jan Paize, Walte Veldman, Remco de Jong, Gerrit Hoekstra, Hessel Veldman, Anne-Thijs Zwerver, Jelmer Stegenga, Jappie Stegenga (leider), Jan-Peter Rienstra (leider), Freddy Haantjes (leider)

Voor: Rene Veltman, Piet Rienstra, Anne Draaijer, Gosse van der Veen, Bauke Rienstra, Menno Haga, Jan de Jong en Dave van Orsouw

Kampioensteam NOK B1 seizoen 2003/2004

Van links naar rechts: Martin Kramer, Rene Veltman, Jordy Massink, Maurits Veenstra, Willem-Jan Bovee, Erwin Rienstra, Rik de Graaf, Albert Altenburg, Marten-Hendrik Hospes, Bert Akkerman, Douwe-Jan Rienstra, Harm-Jan Stegenga, Rene Bosma (trainer/leider) en Hessel Rienstra

Kampioensteam NOK F1 voor-en najaarsreeks seizoen 2003/2004



Kampioensteam NOK 4 reserve 6e klasse seizoen 2004/2005

Achterste rij: Gerard Bovee (leider), Klaas Stegenga, Klaas Muizelaar , Jan de Groot, Kerst Gijzen, Age Faber en Meine Pietersma

Voor: Pier Akkerman, Atte Roskam, Feike Stegenga , Piet Rienstra, Bauke Geertsma, Bennie Rienstra, Meie Durk Gijzen en Piet Stegenga

Afwezig: Ids Smink, Gerald Bos, W.Schaper, Hessel.Douma, en Jan Kuiper (Grensrechter)

Kampioensteam NOK 1 4e klasse seizoen 2007/2008


Achterste Rij: Klaas Rienstra (Grensrechter), Bauke Rienstra, Erwin Rienstra, Walte Veldman, Remco Andela, Rients Rienstra en Frieda Eijer (Verzorgster).

Midden: Johanns Rienstra (Voorzitter), Bauke Geertsma (Sponsor), Inne Schotanus, Albert Altenburg, Feike-Jan Jagersma, Dirk-Jan Rienstra, Wiebe Schotanus, Douwe-Jan Rienstra, Stoffel de Jong (Leider) en Theunis Stegenga (Leider).

Voor: Anne Draaijer, Simon Smink, Douwe Jaarsma, Steffen Muizelaar, Haring Muizelaar (trainers), Johan Smink, Wilco-Harm Smink en Jelle-Piet Rienstra.

Kampioensteam NOK 2 reserve 4e klasse seizoen 2007/2008



Kampioensteam NOK E2 najaarsreeks seizoen 2008/2009



Kampioensteam NOK DA1  5e klasse seizoen 2009/10

Achterste rij: Siemen Bokma (leider), Marianne vd Weij, Marita van Dijk, Baukje Swart, Judith Deinum, Anita Hoekstra, Gea Wijnja, José Andela, Ciska Rienstra, Rika vd Werf, Femke van der Veen, Jeltje Draaijer, Ypie de Vries, Anthonia Eppinga, Hidde Deinum (leider) en Anneke Witteveen.

Voor: Roel Veenstra (leider), Annie Veldman, Anita Smink, Laura Jagersma, Immie Smink, Joke de Jong, Marlies Kuiper, Regina Witteveen en Ids Smink (leider).

Kampioensteam NOK D1 seizoen 2009/2010



Kampioensteam NOK D1 voorjaarsreeks 2010/2011 



Kampioensteam kabouters voorjaarsreeks Seizoen 2010/2011

Staand: Daan Postma, Yoeri de Jong.
Gehurkt: Denise van Schaik, Tom Runia, Klaas-Jan Muizelaar en Hidde Haantjes

Kampioensteam NOK E1 2e klasse najaarsreeks 2011/2012


Staand: Sander Hylkema, Tjeerd Verf, Harry de Jong (leider), Douwe-Tjeerd Bosma (trainer), Anja de Jong (leidster), Annabel Betsema en Eelco van der Veen.

Zittend: Liz Stieding, Sijmen de Kroon, Jeffrey Bijstra, Remco van der Goot en Frank de Jong.

Afwezig: Menno Haga (trainer) en Piet Rienstra (trainer)

Kampioensteam NOK D1 2e klasse voorjaarsreeks 2011/2012




Kampioensteam NOK E1 1e klasse voorjaarsreeks 2011/2012




Kampioensteam NOK F1 3e klasse voorjaarsreeks seizoen 2012/2013




Kampioensteam NOK E1 2e klasse voorjaarsreeks seizoen 2012/2013



Kampioensteam NOK F1 3e klasse najaarsreeks 2013/2014



Kampioensteam NOK E2 4e klasse voorjaarsreeks 2013/2014



Kampioensteam NOK A1 in de 2e klasse seizoen 2013/2014 

Staand: Meine de Jong, Albert Altenburg (leider), Douwe Boomsma (trainer), Robert-Jan Paize (leider), Jelko de Roos, Thys Nadema, Gido Brouwer, Pieter Kingma, Douwe-Tjeerd Bosma, Arjan Andela, Gosse van der Veen (coach), Lars Faber (leider) en Jeroen Gijzen.

Gehurkt: Robin van Leeuwen, Douwe Boersma, Menno-Feike Baukema, Wytze de Roos, Wytze Altenburg, Anton Bekedam en Niek Bovee.

Liggend: Wytze Rienstra en Hendrik- Ids de Roos.

Afwezig: Siemen Bokma (trainer).

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!